Usher, Super Bowl performansından sonra turneye çıkacağını duyurdu

Park MGM’de iki yıl süren popüler Las Vegas misafirliğinin ardından, sekiz yıl aradan sonra ilk solo albümünü çıkaran ve 2024 Super Bowl devre arası şovunun başrolünü üstlenen Usher, Kuzey Amerika turnesine çıkacak. R&B-pop simgesi, 20 Ağustos’tan itibaren Washington DC’deki Capital One Arena’da 24 şehri kapsayan ‘Geçmişten Şimdiden Gelecek’ turnesine çıkacak. (Ayrıca Okuyun: Usher’dan Post Malone’a: ​​2024 Super Bowl sanatçıları hakkında her şey)

Usher, Super Bowl’da sahne almaya hazır (Evan Agostini/Invision/AP)

Tur, 29 Ekim’de Chicago’da United Center’da sona ermeden önce Kuzey Amerika’daki birçok büyük şehri kapsayacak. Tur aynı zamanda Baltimore’u da kapsayacak; Boston; Philadelphia; Toronto; Brooklyn, New York; Detroit; Denver’da; Los Angeles; Oakland, Kaliforniya; Dallas; Austin, Teksas; Miami; Atlanta; Charlotte, NC ve St. Louis.

Kriket heyecanını daha önce hiç olmadığı gibi, yalnızca HT’de keşfedin. Şimdi keşfedin!

Yapılan basın açıklamasına göre genel bilet satışları Pazartesi günü yerel saatle sabah 10’da LiveNation.com’da başlayacak. Citi ve Verizon ön satışı Çarşamba günü başlıyor. Hiçbir açılış duyurulmadı.

Usher Pazar günü Las Vegas’ın Allegiant Stadyumu’nda Super Bowl’a çıkacak. Daha önce de 2011’de Black Eyed Peas solisti will.i.am ile konuk oyuncu olarak orada sahne almıştı.

Usher, Associated Press’e yakın tarihli bir röportajda “Nasıl bir his olduğunu biraz görme şansım oldu” dedi. İlk Super Bowl performansında, Arlington, Teksas’ta OMG gösterisini yapmak için stadyum tavanından indi.

Eğlence! Eğlence! Eğlence! Tıklamak Whatsapp Kanalımızı takip etmek için Günlük dedikodu dozunuz, filmler, şovlar, ünlüler güncellemeleri tek bir yerde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir