Tracy Chapman, Luke Combs’un ‘gerçek dışı Grammy haftasından’ fotoğraflar paylaşmasına tepki gösterdi

Pazar günü (Hindistan’da Pazartesi sabahı) Grammy Ödülleri 2024’te halka açık bir şekilde sahneye çıkan Tracy Chapman’da tüm gözler üzerindeydi. Luke Combs’un 1988 tarihli Fast Car adlı parçasının cover’ının başarısının ardından müzisyenler, parçanın etkileyici bir yorumu için sahneyi paylaştılar. Şimdi Tracy, son Grammy performansının ardından Luke’a söylediği ‘nazik sözler’ için teşekkür etmek üzere X’e gitti. Ayrıca şunu okuyun: Grammy Ödülleri 2024’ün en iyi beş anı

Luke Combs, Tracy Chapman’ın Grammy 2024’teki performansını alkışlarken ona minnettarlığını ifade ediyor.

Tracy Chapman, Luke Combs’un gönderisine tepki gösterdi

Cumartesi günü tweet attı, “@lukecombs’un en nazik sözleri… Her şey için teşekkür ederiz!” Luke, ilk olarak Instagram’da paylaştığı uzun notunda şunları yazdı: “En hafif tabirle ne kadar gerçek dışı bir Grammy haftasıydı. O kadar çok kahkaha, gözyaşı, kucaklaşma ve tezahürat vardı ki neredeyse gerçek gibi görünmüyordu. Oteldeki takılmalardan provalara, akşam yemeklerinden gösteri sonrası pizzalara kadar heyecan YÜKSEKti.”

HT ile bir dizi miras yürüyüşüyle ​​Delhi’nin zengin tarihini deneyimleyin! Şimdi Katılın

‘Hepimiz sana hayran kaldık Tracy Chapman’

Luke, Grammy 2024 gecesinden Tracy Chapman ve diğerlerinin de yer aldığı bir dizi fotoğrafın yanı sıra başlığında şunları yazdı: “Bunu gerçekleştirmek için yorulmadan çalışan tüm ekibime ve her zaman yanımda olduğu için eşime teşekkür etmek istiyorum. Seni seviyorum. Performans söz konusu olduğunda, o sahnede olmanın gerçekten ne kadar muhteşem olduğunu anlamak hala zor. Şüphesiz kariyerimin belirleyici bir anıydı.

Kendisi üzerinde yarattığı ‘etki’ için Tracy’ye teşekkür ederek sözlerini şöyle tamamladı: “Tracy, anın bir parçası olmama izin verdiğin için sana en içten teşekkürlerimi göndermek istiyorum. Benim müzik yolculuğum ve diğer sayısız şarkıcı, söz yazarı, müzisyen ve hayranın müzik yolculukları üzerindeki etkiniz için teşekkür ederim. Umarım o gece dünya için ne kadar önemli olduğunu hissetmişsindir. Orada hepimiz sana hayranlık duyuyorduk ve ben de evdeki en iyi koltuğa sahip olacak kadar şanslı bir adamdım.”

Tracy ve Luke’un Hızlı Araba performansı

Efsanevi şarkıcı-söz yazarı Tracy Chapman, Pazar günü Grammy’de geçen yıl cover’ıyla ülke listelerinde zirveye çıkan 1988 tarihli şarkısı Fast Car’ın etkileyici performansı için country müzisyeni Luke Combs’a katıldı. İki şarkıcının performans sırasında birbirlerine gülümsedikleri görüldü. Gerçek bir hayran olan Luke, Tracy’nin hayranlıkla gitarını tıngırdatmasını ve şarkı söylerken şarkı sözlerine eşlik etmesini izlerken de görülebilirdi.

Eğlence! Eğlence! Eğlence! Takip etmek için tıklayın Whatsapp Kanalı Günlük dedikodu dozunuz, filmler, şovlar, ünlü güncellemeleri tek bir yerde

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir