TikToker Zayn Malik’i ifşa etti, samimi fotoğraflar yayınladı ve Tinder tarihi olduğu iddia edildi

Çarpıcı olaylar sonucunda bir TikToker, flört uygulaması Tinder’da Zayn Malik ile karşılaştığını iddia ederek öne çıktı. 33 yaşındaki Sam Fisher, iddia edilen dokuz aylık ilişkilerini anlatan, metin konuşmalarının ekran görüntüleri ve şarkıcının daha önce hiç görülmemiş selfielerinin eşlik ettiği birkaç uzun video yayınladı. Pop yıldızı ayrıca TikTok kişiliği tarafından kadın düşmanı ve sorunlu davranışlarda bulunmakla suçlandı.

Zayn Malik, Gigi Hadid’le ayrılması ve Yolanda Hadid’le tartıştığı iddialarının ardından ilk Instagram gönderisini paylaştı.

TikToker, Zayn Malik’in Tinder’daki özel görsellerini ve metinlerini ayrıntılarıyla anlatıyor

Ayrıca okuyun: Travis Kelce, Taylor Swift’in tarihi Grammy ödülüne tepki gösterdi ve Swifties’i övdü: ‘İnanılmaz’

Kriket heyecanını daha önce hiç olmadığı gibi, yalnızca HT’de keşfedin. Şimdi keşfedin!

Sam Fisher, 31 yaşındaki İngiliz sanatçı Zayn Malik’in gömleksiz fotoğraflarının yanı sıra gelecekteki bir hikayeye gönderme yapan bir ifadenin yer aldığı bir slayt gösterisini sosyal medyada paylaştı. Çarşamba günü videolardan birine “Zayn Malik ile Tinder aracılığıyla nasıl tanıştığımı ve onunla birlikte geçirdiğim dokuz ayı anlatan hikaye zamanı geliyor” diye yazdı. Fisher, TikTok’un “hikaye zamanı” videosunda Malik’le dokuz aylık yakın ilişkisini anlatarak iddialarını destekleyecek kanıtlar sundu.

Zayn Malik’in tartışmalı Tinder karşılaşması hakkında her şey

Pensilvanya’dan gelen kadın, anlatısını paylaşmak için TikTok yolculuğunu başlattı. Zayn Malik ile etkileşiminin Tinder üzerinden başladığını iddia ediyor. Malik’in doğrulanmış Instagram hesabından doğrudan mesaj yoluyla ona ulaştığı ve hikayelerini görüntüleyerek ilgi gösterdiği iddia edildi. “O zamanlar bunun muhtemelen tek seferlik bir şey olacağını düşünmüştüm ama bu devam etti, muhtemelen olması gerekenden daha uzun sürdü.” Videoda söyledi.

Ayrıca okuyun: Business Proposal yıldızı Ahn Hyo Seop, Han Seo Hee’yi sızdırılan metin skandalı nedeniyle hakaret suçlamalarıyla suçladı

Mesajlaştıktan sonra nihayet şahsen buluştular ve bu noktada kadın ilişkilerinden memnun olduğunu gösterdi. Bununla birlikte, daha sonra eski One Direction üyesinin cinsel yönelimini gündeme getirdiğini ve ilişkilerine üçüncü bir kişiyi dahil etmeyi önerdiğini iddia ediyor. Kadına göre Zayn ona “birkaç haftada bir” mesaj atıyordu ancak son ilişkisinin bir kadınla olduğunu açıkladıktan sonra işler kötüye gitmeye başladı.

Ayrıntılı videoda “O andan itibaren üçlü seks istediğini kafasına koydu” dedi. Sam, “Muhtemelen benimle ve benim seçtiğim biriyle üçlü seks yapmak için 40 farklı kez teklifte bulundu” diye ekledi Sam. Şarkıcının yatakta kendilerine katılacak başka bir kadın aradığını iddia etti ancak şarkıcı ismini gizli tutmakta ısrar etti. Ancak sonunda kabul edecek birini bulduğunda, özel nedenlerden dolayı plandan çekildi ve bu da Pillowtalk şarkıcısını kızdırdı.

Şu an itibariyle Malik bu iddialara henüz yanıt vermedi. Yine de sosyal medya kullanıcıları bu patlayıcı iddiaları hafife almıyor. Birçoğu görüşlerini ve endişelerini ifade etmek için yorum bölümünü doldurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir