Taylor Swift’in yakın çağrısı: Müstehcen bir dansta neredeyse sandalyeden düşüyor

Taylor Swift, Eras Turu sırasında ateşli hayranlarıyla çevrili olarak Tokyo’da merkez sahneye çıktığında, Vigilante S**t performansını gerçekleştirirken bir anlık belirsizlikle karşılaştı. Japonya turnesinin 2024 ayağına yeni başlayan 14 Grammy ödüllü sanatçı, Midnights albüm performansının canlı atmosferine dalmıştı. Spontane bir dans hareketi sırasında hafif bir tökezleme oldu. Ancak Swift hızla toparlandı ve şarkıya sorunsuz bir şekilde devam etti.

Şarkıcı Taylor Swift, 7 Şubat 2024’te Japonya’nın Tokyo kentinde düzenlenen uluslararası “The Eras Tour” konserinde performans sergiliyor. REUTERS/Kim Kyung-Hoon EDİTÖRLERİN DİKKATİNE – TİCARİ VEYA KİTAP SATIŞI YOKTUR. HİÇBİR BASILI VEYA ELEKTRONİK ANA KAPAKTA KULLANILMAZ. YALNIZCA EDİTÖRDE KULLANILIR.(REUTERS)

Ayrıca okuyun: TikToker, Zayn Malik’i ifşa etti, özel fotoğraflar yayınladı ve Tinder’da flört iddiasını iddia etti: ‘O bir şey istedi…’

HT ile bir dizi miras yürüyüşüyle ​​Delhi’nin zengin tarihini deneyimleyin! Şimdi Katılın

Taylor Swift’in Tokyo performansında neredeyse düşüş

Tipik olarak hesaplanan ve kusursuz bir şekilde prova edilen Swift’in Vigilante S**t” filmindeki enerjik sandalye koreografisi, arkasına yaslanmak için uzandığında beklenmedik bir dönüş yaptı. Şu anda X’te viral olan video, sandalyenin beklendiği gibi konumlandırılmadığını fark ettiğinde yaşadığı anlık şaşkınlığı yansıtıyor.

Bir hayran videoyu internette paylaşırken “HAYATININ 34 YILININ 0,13 SANİYEDE GÖZLERİNDEN ÖNÜNDE PARLADIĞINI BİLİYORUM” diye yazdı.

Ancak sohbete birkaç kişi daha katıldı ve pop yıldızını etkileyici bacak dengesi nedeniyle övdü. Bir anlık denge kaybına rağmen Taylor sakinliğini korudu ve kaymadan aynı pozisyonda çömeldi. Çevrimiçi bir kullanıcı şöyle yazdı: “Onun gücüne HALA hayret ediyorum, ÇÜNKÜ O YERİNDE İSTENMEYEN BİR ÇÖKME YAPMIŞ MIYDI”, diğerleri de buna katıldı. “Kendisini düşmekten kurtaracak kadar sahip olduğu bacak gücü çılgınca çünkü yere ilk ben düşerdim”, onun yaptığı gibi toparlanamazdım hahaahaha”, “Bu çok ters gidebilirdi ama Taylor hayatta kaldı dem TIGHS’e teşekkürler! Güçlü bir kadına pek benzemiyor”, “Bunu çok geç fark etti ve iki saniye sonra normal moda geçti.”

Ayrıca okuyun: TikToker, Zayn Malik’i ifşa etti, özel fotoğraflar yayınladı ve Tinder’da flört iddiasını iddia etti: ‘O bir şey istedi…’

Taylor Swift’in Tokyo turnesi programı

Taylor’ın, erkek arkadaşı Travis Kelce’nin oynayacağı Super Bowl için Los Angeles’a dönmeden önce Tokyo Dome’da üç gece daha sahne alması planlanıyor. Eras turu 2024’ün bir sonraki turu Melbourne, Avustralya’da (16-18 Şubat), ardından Sidney, Avustralya (23-26 Şubat), Singapur (2-9 Mart), Paris, Fransa (9-12 Mayıs) ve benzeri olacak. Açık. Nisan ayında yeni albümü The Tortured Poets Departmanını yayınlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir