Pink, hamile hayranının doğum yapmasının ardından Avustralya’daki konserine ara verdi

Şok edici bir gelişme olarak, şarkıcı Pink’in Cuma günü Sidney’deki performansı sırasında bir hayranının doğum yapmasının ardından sahnede kesintiye uğradı. Şarkıcı, konserden bazı fotoğrafları Instagram’da paylaşırken olayı kabul etti ve “Bir bebeğin dünyaya gelmesine yardımcı olduk” dedi. (Ayrıca okuyun: Drake, viral hale gelen sızdırılmış X dereceli videoyla dalga geçiyor: ‘Söylentiler doğru’)

Şarkıcı Pink Avustralya turnesine başladı.

Pink’in konserinde ne oldu?

Her şey, pop şarkıcısının Cuma günü Sidney’deki Avustralya Yaz Karnavalı stadyum turunun ilk gecesinde, Pink’in birçok hayranın ve ekibin sahne dışından ona doğru ne jest yapmaya çalıştığını anlamak için gösteriyi durdurmasıyla gerçekleşti.

HT ile bir dizi miras yürüyüşüyle ​​Delhi’nin zengin tarihini deneyimleyin! Şimdi Katılın

Şarkıcının, bir hayranının doğum yaptığını anlamak için performansının ortasında durakladığı video, sosyal medyada hızla yayıldı. “Bakmamamız gerektiğini düşünüyorum. Herkes ona mahremiyetini versin! dedi. Şarkıcı ayrıca doğumdan sonra anneyi tebrik etti ve şunları söylediği görüldü: “Bu çok heyecan verici. Ne diyeceğimi bile bilmiyorum. Ama şimdi şarkı söylemeliyiz. İyi şanslar! Harika olacak! Harika olacaksın.” “

Daha fazla detay

Daha sonra Cumartesi günü şarkıcı, olaydan bahsettiği olaylı geceye ait bir dizi fotoğrafı Instagram’da paylaştı. “Sidney!!!!!! Bu ıslaktı!!!!! İster yağmur ister güneş olsun; biz buradayız. Bir bebeğin dünyaya gelmesine yardımcı olduk, yeni bir favori şekerleme bulduk; Jamo ilk çıkışını yaptı ve ben tüm ailemden daha uzun süre dayandım. Soyunma odasına dönerken de kalabalığa ışık tuttu. Kazayla. Bence. Burada olduğum için çok mutluyum!!!!! dedi.

Şarkıcı ayrıca 12 yaşındaki kızı Willow’u da sahneye çıkardı. Cover Me in Sunshine adlı single’larını seslendirmeye devam ettiler.

Hayranlar paylaşıma tepki gösterdi ve konser sırasında hayranın bebek doğurması karşısında şok oldular. “Dünyaya bir bebek mi getirdiniz? Birisi doğuma mı girdi?” bir hayran sordu. “Evet, sağlık ekibini çağırmak için gösteriyi durdurdu. Bir kadın doğuma girdi ve tekerlekli sandalyeyle alınması gerekiyordu,” diye yanıtladı başka bir hayran.

Eğlence! Eğlence! Eğlence! Tıklamak Whatsapp Kanalımızı takip etmek için Günlük dedikodu dozunuz, filmler, şovlar, ünlü güncellemeleri tek bir yerde

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir