Katil Mike Grammy ödülünün ardından gözaltına alındıktan sonra sessizliğini bozdu

Pek çok kişi, rapçi Michael ‘Killer Mike’ Render’ın Grammy ödülünü kazanmasından kısa bir süre sonra tutuklanmasına şaşırdı. Los Angeles Polis Departmanı tarafından kendisine kelepçeli olarak Crypto.com Arena’dan çıkarıldı. Rapçi, People’a yaptığı yeni açıklamada olaydan bu yana ilk kez açıldı ve aklanacağına ve durumunun iyi olduğuna ‘en üst düzeyde güven duyduğunu’ söyledi. (Ayrıca okuyun: Grammy 2024: Rapçi Katil Mike, üç ödül kazandıktan sonra ödül töreninden kelepçeli olarak çıktı)

Katil Mike, 4 Şubat 2024’te Los Angeles’taki Crypto.com Arena’da düzenlenen 66. Grammy Ödülleri’nde basın odasında poz veriyor. (Fotoğraf: Frederic J. Brown / AFP)(AFP)

Katil Mike’ın ifadesi

Killer Mike, People’a yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Tahmin edebileceğiniz gibi çok şey oldu ve ekibimle birlikte hangi kapıdan girmemiz gerektiği konusunda bazı kafa karışıklıkları vardı. Aşırı gayretli bir güvenlik görevlisiyle karşılaştık, ancak ekibim ve ben eninde sonunda tüm suçlardan aklanacağıma dair son derece güvenimiz var. O zamana kadar Michael’ı dinlemeye ve hayallerinizin peşinden gitmeye devam edin.”

Kriket heyecanını daha önce hiç olmadığı gibi, yalnızca HT’de keşfedin. Şimdi keşfedin!

‘İyi’den daha iyiyim’

Pazar günü En İyi Rap Albümü, En İyi Rap Performansı ve En İyi Rap Şarkısı ödülleriyle üç Grammy kazanan rapçi, hayranlarına ve iyi dileklerini sunanlara ilgilerinden dolayı teşekkür etti. “İlgi ve desteği çok takdir ediyorum ama iyiden daha iyiyim. İnanılmaz derecede gururluyuz ve bu anın tadını çıkarıyoruz. Ayrıca bir duamın kabul olmasından dolayı da minnettarım – Grammy ödülümün ertesi günü – yıllardır böbreği için listede olan oğlumun sonunda bir böbrek eşleşmesi olduğunu öğrendim. Açıkçası çok mutluyuz.” Ayrıca eşi Shay’e de yanında kaldığı için teşekkür etti.

Tutuklanmasının ardındaki asıl neden belirsizliğini korusa da The Hollywood Reporter, bir raporda onun kabahatten dolayı tutuklandığını ve arenada olup biten hiçbir şeyle hiçbir ilgisinin olmadığını yazdı. Üç ödülünü, saat 17:00 PT’de başlayan ana yayın öncesinde birkaç Grammy’nin dağıtıldığı gösteri öncesi tören sırasında kazanmıştı. Rapçi, ırksal adalet ve polis vahşeti gibi sosyal ve politik konulardaki aktivizmiyle tanınıyor.

Eğlence! Eğlence! Eğlence! Tıklamak Whatsapp Kanalımızı takip etmek için Günlük dedikodu dozunuz, filmler, şovlar, ünlü güncellemeleri tek bir yerde

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir