Travis Kelce Taylor Swift ile çıkmaya başlarken “incelemeden” bahsediyor

Amerikalı futbolcu ve NFL yıldızı Travis Kelce, Taylor Swift ile olan ilişkisini açıkladı. The Wall Street Journal (WSJ) ile yaptığı röportajda Travis, Taylor gibi “hiç kimseyle çıkmadığını” itiraf etti. Her hareketinin nasıl haber haline geldiğini anlatan Travis, Taylor’ı ‘gözden geçirilmeye’ rağmen ‘hayatın tadını çıkardığı’ için övdü. Ayrıca şunu okuyun: Travis Kelce, şöhretini arttırdığı için Taylor Swift’e teşekkür ediyor

Travis Kelce ve Taylor Swift, Ekim 2023’teki NFL futbol maçının ardından Arrowhead stadyumundan ayrıldılar. (AP)

Taylor’la olan ilişkisine ışık tutulması üzerine

Taylor Swift ile olan ilişkisinin geniş çapta ilgi çekmesinin ardından, son zamanlarda karşısına çıkan “incelemeden” kaçmaya niyeti olmadığını da sözlerine ekledi. Travis Kelce WSJ’ye şunları söyledi: “Açıkçası bu tür bir auraya sahip hiç kimseyle çıkmadım… Bununla hiç ilgilenmedim. Ama aynı zamanda hiçbirinden kaçmıyorum…”

Travis, Taylor’ın şöhretini iyi idare ettiğini söylüyor

Travis Kelce, Taylor’ın mega şöhretinden ya da üzerlerindeki lazer odaklı ilgiden korkmuyor, ancak buna uyum sağlamak zorunda kaldı. Taylor’ın şöhretini oldukça iyi idare ettiğini de sözlerine ekledi: “Aldığı inceleme, üzerinde ne kadar büyüteç olduğu, her gün evinin önünde, gittiği her restoranın önünde, indiği her uçuştan sonra paparazzilerin olduğu, ve o sadece yaşıyor, hayattan keyif alıyor. Böyle davrandığında tuhaf davranan ben olmasam iyi olur.

Röportajda Travis Kelce, Taylor’la ilk buluşmasından da bahsetti. Ayrıca Taylor’a yakın bazı kişilerin şarkıcıyı kendisine yönlendirmiş olabileceğini de açıkladı. Ayrıca Taylor’la temasa geçmesine yardımcı olacak birinin ‘Aşk Tanrısı’ oynadığını’ da anlattı.

Bu ayın başlarında Travis, Eras Tour’un uluslararası ayağının ikinci gecesinde şarkıcıyı görmek için Arjantin’e uçtu. Taylor’ın sert hava koşulları nedeniyle turunun Latin Amerika ayağının ikinci tarihini ertelediği gün Travis Arjantin’e inmişti.

Eğlence! Eğlence! Eğlence! Takip etmek için tıklayın Whatsapp Kanalı Günlük dedikodu dozunuz, filmler, şovlar, ünlü güncellemeleri tek bir yerde

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir