Drake yüzüne bir dövme daha yaptırıyor: ‘Miskeen’

Kanadalı rapçi Drake yakın zamanda yüzüne, özellikle de sağ kaşının üstüne biraz daha mürekkep sürdü.

Fotoğrafçı Brent Kore, rapçinin yeni sanat eserinin bir fotoğrafını Instagram hikayesinde yayınladı ve Drake’in gözünün üzerindeki kemerde “miskeen” ifadesini yakaladı.

Fotoğrafçı Brent Kore, rapçinin yeni sanat eserinin bir fotoğrafını Instagram hikayesinde yayınladı ve Drake’in gözünün üzerindeki kemerde “miskeen” ifadesini yakaladı.

Miskeen, rapçilerin memleketi Toronto’daki geniş Somali topluluğunda yaygın bir tabirdir ve Miskin’de Arapça kökleri vardır. Klasik Süryanice kökenli olup “fakir” ve “bahtsız” anlamına gelir.

Bildiğimiz gibi bu, Drake’in vücudundaki ilk sanat eseri değil. Geçen ağustos ayında, annesi Sandra Gale’in baş harfleri olan ‘SG’yi sol gözünün altına dövme yaptırdı.

Drake daha sonra Aralık ayında son dönem moda efsanesi Virgil Abloh’u, 2018 Paris Moda Haftası’nda Louis Vuitton podyumuna uçurtma atan ikonun dövmesini yaptırarak onurlandırdı.

‘Laugh Now Cry Later’ şarkıcısı, Kevin Durant, Stephen Curry ve akıl hocası Lil Wayne’in saygı duruşu niteliğindeki dövmelerinin yanı sıra şarkıcılar Aaliyah ve Sade, babası Dennis Graham ve oğlu Adonis’in fotoğraflarını da taşıyor.

Miskeen, rapçinin memleketi Toronto’daki büyük Somali topluluğunda yaygın bir ifadedir.

X’teki çeşitli hayranlar, rapçinin yeni sanat eserine eklenmesine farklı tepkiler verdi. İşte yorumlardan bazıları.

Bir tanesi “kafasını yanlış yapmış olamaz ” diye yazdı.

Bir başkası ise “Böyle aptalca şeyler yapmak için çok yaşlı ” diye ekledi.

“Miskeen bana 2000’li yılların başlarında/ortalarında ortaya çıkan sokak giyim markasını hatırlattı hahaha” diye espri yaptı biri.

“Katılabileceği modaya uygun bir şey buldum!” bir tane daha yazdı.

Drake’in son aktiviteleri

19 Kasım 2023’te düzenlenen Billboard Müzik Ödülü’nde Drake, En İyi Rap Sanatçısı, En İyi Rap Turu, En İyi Rap Albümü ve En İyi Rap Şarkısı ödüllerini kazandı.

Ayrıca Scary Hours serisindeki üçüncü albümü Scary Hours 3, 17 Kasım 2023 gece yarısı yayınlandı.

Daha önce, yaklaşan turnesi It’s All a Blur – Big as the What?’ta rapçi J. Cole ile işbirliği yapacağını duyurmuştu. tur.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir